Kurumsal

Misyon / Vizyon / Değerler

Misyonumuz

Stil, Kimlik, Güvenlik, Konfor

Araçların "stilini", "kimliğini" ortaya koyan,"yol güvenliğini" ve "konforunu" sağlayan otomotiv aydınlatma sistemlerini tüm nesiller için tutkuyla geliştiriyoruz.

 

Vizyonumuz

"Teknolojide lider, Global otomotiv aydınlatma sistemleri imalatçısı" olmak

 

Değerlerimiz

Dürüstlük ve Saygınlık

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, yan sanayimize, partnerlerimize ve topluma karşı dürüst adil, saygılı ve tutarlı olmaya devam edeceğiz. Yasalara uygun, şeffaf ve yüksek iş ahlakı ile çalışarak tüm ilgililerin ve toplumun saygınlığını kazanmaya devam edeceğiz.

 

Takım Çalışması

Global bir düşünce yapısına sahip uluslararası bir şirketin çalışanı olarak kültürel farklılıklara her zaman saygı duyacağız.  Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım ederiz ve bundan keyif alırız.

 

Yenilikçilik

Öncü ve farklı olma özelliğimizi koruyarak yaptığımız işlerde yeni yöntemler geliştirmeye devam edeceğiz. Inovasyon, sürdürülebilir başarımız ve sürekli büyümemiz için vazgeçilmezdir.

 

Proaktif Olmak

Sorunlar ortaya çıkmadan, problemleri tanımlayarak gerekli önlemleri alır, hataların tekrarlanmaması için doğru çözümler üretiriz.

 

Müşteri Odaklılık

Değer yaratma ve iç/dış müşteri memnuniyeti günlük aktivitelerimizi belirler.

 

Sorumluluk

Çalışanlarımızı en güçlü oldukları alanlarda çalışmaları için atarız. Çalışanlarımızın girişimci fikirlerini ve bireysel çabalarını teşvik eder, başarılarını takdir ettiğimizi gösteririz.